CENÍK:

V ceně je zahrnuto vstupné do posilovny a láhev vody (RAJEC, MATTONI nebo AQUILA 750ml), iontového nápoje, nebo šumivka.
12x tréninková lekce 4 000,-Kč

24x tréninková lekce 7 000,-KčZrušení tréninkové jednotky je možně do 18:00 v den před tréninkovým dne, jinak se trenink odečítá v plné cenně.

Nejčastější frekvence je 2krát do týdne což je 12 tréninků na měsíc a půl. Ale mám i klienty, kteří chodí jednou týdně a další trénink v týdnu mají za úkol zopakovat sami, takže potom jim 12 vstupů vydrží na čtvrt roku. Po prvních 12 trénincích se cena snižuje, pokud si zakoupíte 24 vstupů. Na poprvé Vám mohu prodat jen 12 vstupů. Vyšší cena prvních 12ti tréninků je z důvodu přidané služby a to poradenství v oblasti správné životosprávy. Což znamená, že s klientem po tréninku probírám, co by měl jist, kdy by to měl jíst, proč je to či ono správné či špatné. Zásady správné regenerace, co pro sebe může udělat ještě doma, jak si jídlo připravovat a mnoho dalšího. Klient si tím vyjasní různé pochybnosti a mýty o stravě, tréninku a regeneraci. O množstevní cenu následně žádejte osobně.

Pro stávající zákazníky, možnost zakoupení dárkového poukazu.

Platbu lze, po domluvě, provést bankovním převodem.

čislo účtu: 248 245 052/0300