SPONZOŘI:

Dnešní doba je dobou, kdy není nejdůležitější, aby odborník na určitou věc měl spoustu titulů nebo certifikátů, ale aby danou věcí žil. A to je dobře, protože už konečně končí ty časy, kdy měli trenéři pivní mozol, píšťalku na krku a jen rozdávali plané rady. Anebo v poradnách na výživu seděly odbornice, které by mohly dělat spíše reklamu na Michaelin, než radit jak má člověk správně jíst, aby byl zdraví a štíhlí. Dnes už nefunguje motto: „Druhým káže vodu a sám pije víno“.

Já osobně pracuji na tom, abych si udržel zdravý životní styl, jak ve stravě, tak v pohybu. Stále se vzdělávám v dané oblasti a snažím se posouvat dál. „Pokud se nezlepšujete, zákonitě se zhoršujete, protože život a všechno okolo vás se neustále vyvíjí“. A není to jen o stravě a fyzické kondici, ale i o psychice. Protože: „Vše začíná hlavou“. Pokud chcete, něčeho dosáhnout, tak nejprve musí vzniknout myšlenka, než začne akce. A právě v tomto bodě hodně lidí selže a vznikne z toho pouze sen. Za ta léta praxe dokážu každého individuálně nasměrovat, aby se rozjel správným směrem. Se mnou poznáte co je intenzivní trénink a hlad.

Sponzorům:

V tu chvíli, kdy se práce stane vaším životním stylem, se vám částečně začínají plnit sny. Proč částečně? Protože život není jen o práci a radosti z ní, ale i o tom se o tu radost s někým podělit. Pak teprve přichází to pravé naplnění. Já mám to štěstí, že se mi daří snad ve všem. A sdílení není jen o tom, že mám partnera, s kterým se o to mohu podělit, ale i o tom, že se pohybuji mezi lidmi, kteří se snaží dostat taky na určitou úroveň životního stylu. A zde je možnost na sponzoring. Jelikož pokud o něčem řeknu, že je to prospěšné tak mi lidé, co mě znají, věří. Ví, že danou věc testuji jak na sobě tak na druhých, takže mám zkušenosti a názory okolí.

Nabízím své zkušenosti a jméno pro reklamní kampaně, semináře a podobné akce. Dále můžete využít mé fota a jméno na obalech vašich výrobků nebo na vaší reklamě. Případné dotazy či jiné nápady můžeme konzultovat osobně.

Kontakt: Václav Archleb
Tel.: +420 603 925 134