VÝŽIVOVÝ PORADCE:

Služby pro jednotlivce

Ušetřete čas, mnoho zbytečných pokusů, omylů, frustrací a depresí z jo-jo efektů, hlavně v otázkách hubnutí. Získáte spousty cenných rad a zkušeností, které můžete okamžitě začít využívat.

Náplní konzultace je společně najít způsob, jak vylepšit vaše dosavadní stravovací návyky a celkový přístup k vašemu zdraví.

Jelikož jsme každý jiný, máme i jiné potřeby, jak na pohybovou aktivitu, tak i na výživu. Někomu vyhovuje jíst dvakrát denně, jiný potřebuje jíst každou hodinu. Někdo pracuje více manuálně, někdo více hlavou. Také práce na směny vyžaduje jiný přístup, než práce v kanceláři.

Proto je nutno zhodnotit vaše stravovací návyky (zlozvyky) a snažit se najít zdravější alternativy. Ukázat nebo poradit jak si zlepšit kondici, jak často cvičit, které aktivity, a co posilovat. Poradit Vám, jak se co nejvíce přiblížit vaším cílům. Pomoci Vám doplnit chybějící informace o výživě, ujasnit Vám různé mýty o stravování, objasnit různé tipy diet, kdy fungují a pro koho jsou vhodné.

Témata:


První konzultace probíhá ve stylu diskuze o stravě, životním stylu a určování cílů. Já se potom snažím najít zhruba 3 největší chyby, na kterých je potřeba zapracovat. Následně se společně snažíme najít řešení na odstranění těchto nejzávažnějších chyb. Klient je nasměrován a zaúkolován, má jasný cíl na čem zapracovat a co vylepšit.

Druhá konzultace probíhá, až klient uzná za vhodné, že je připraven na další upřesnění a vylepšení, jak jídelníčku, tak i životosprávy. Poradím i co se týče pohybových aktivit. Na tomto sezení už klient dostává jídelníček, a zaměřujeme se na jeho pochopení a zvládnutí.

Další konzultace jsou kontroly, jestli bylo vše pochopeno správně a jestli klient zvládá vše tak jak by měl. Samozřejmě je to o tom, že klient už má určitý přehled a už se zajímáme o konkrétní problematiku, která mu není jasná. Většinou mám možnost mu předat poznatky a zkušenosti z praxe, jak to dělají druzí klienti s úspěchem. Dá se říct, že každý další klient mě posouvá o kus dál, je to další a další zkušenost, jsem takové centrum zkušeností a informací o problematice zdravého životního stylu.

Na konzultaci si můžete přivést ještě jednu osobu (partner, rodič, sourozenec)

Délka konzultace trvá cca hodinu a cena je 400,- Kč


Služby pro firmy a skupiny lidí

Dále je tu možnost přednášek na různá témata ohledně výživy a zdravého životního stylu. Možnost spolupráce s fitcentry, wellness zařízeními, prodejnami zdravé výživy aj. Vytvoření kurzů (lekcí) na téma cvičení a výživa. Motivační sezení, propagace cvičebních postupů, doplňků stravy aj.

Délka přednášky je cca 2 hodiny a cena je 3 000,- Kč

„Všichni máme denně jen 24 hodin.
Zaleží, jestli je víc prožereme nebo prosereme.
Obojí je jen ztráta času, dokud nezačneme dělat věci určitým způsobem.“
– Vencatrener.cz