Jdu do toho

SUPER VOLBA :-))

+400 lidem se líbí Vencatrener - Biohacker
5.0 hodnocení na Google

Na této stránce tě provedu jak nejlépe začít

Trénink v posilovně na stroji "peck-deck" pod kontrolou osobního trenéra.
"Co tě čeká? No nejprve tě otestuji na základních cvicích. Podívám se jak ti co jde a jak reaguješ na trénink. Podle toho se ti pokusím nastavit trénink na míru. Samozřejmě si budeme nastavovat i pravidla ve stravování, ale vše postupně."
Workout tzv. trénink venku na hrazdách. Osobní trenér s klientem staršího data narození. Dva starší pánové v akci.
"Je super, že jsi se rozhodl do toho jít, je jedno kolik ti je let, nebo jak na tom jsi fyzicky, nezáleží na jaké úrovni začínáš. Záleží jenom na tom jestli jsi schopen každý den pro sebe něco udělat, abys se posunul k lepší verzi sebe sama."

nejsnazší cesta

pokud máš zájem o tréninkové lekce:

Tréninkové jednotky poskytuji v dopoledních hodinách od 6:00 do 13:00 v HH-Gym Hodonín. Zavolej mi, že máš zájem o tréninkové lekce a že chceš poslat termíny. Po domluvě, o co máš zájem ti následně pošlu SMS s termíny volných hodin. Ty si vybereš jeden až tři termíny, ve které jsi schopný pravidelně chodit. Následně si vše potvrdíme. Na první lekci se domluvíme, jaké máme každý představy a pokud si sedneme, tak to rozjedeme. Pokud ne, nic se neděje, nic neplatíš (žádný storno poplatek), lekce zaplatíš až po prvním tréninku, nebo až na druhé lekci, nebo vše zrušíš. Nevadí, ale zkusil/a jsi to. A jak říkám „nezkusíš, nevíš“.

cena 1o tréninkových lekcí 4.ooo,- (v ceně je zahrnut vstup do fitness)

pokud máš zájem o konzultaci:

Konzultace poskytuji v odpoledních hodinách od 15:00 do 17:00 místo konaní si ujasníme podle našich možností (kavárna, procházka, u tebe v kanceláři, ve fitku). Zavolej mi, že máš zájem o konzultaci a že chceš poslat termíny. Po domluvě, ti následně pošlu SMS s termíny volných hodin. Ty si vybereš jeden, který ti vyhovuje. Následně si vše potvrdíme a sejdeme se. Na konci konzultace mi zaplatíš, teda pokud uznáš, že jsem ti pomohl. Pokud nebudeš spokojen, nic neplatíš to je v pořádku. Nevadí, ale zkusil/a jsi to. A jak říkám „nezkusíš, nevíš“.

cena konzultace 8oo,- / cca 9o min

další možnosti kontaktu

Pokud si vybereš jinou možnost kontaktování, než telefonicky musíš počítat s tím, že se mohu ozvat ze zpožděním, někdy i několika dní. Nejsem velkým fanouškem sociálních sítí, určité činnosti se zkrátka už do mého harmonogramu nevlezou. Ale věř mi že se ti budu snažit odpovědět co nejdříve.

Trenér s klientem ve fitness. Nastavení techniky a intenzity je základ.
"Nastavení správné úrovně a techniky a zvolení správné intenzity je základ. Takže otestujeme jak ti co sedí a nesedí, co ti vyhovuje a podle toho zvolíme trénink. Tréninky i zátěž zapíšeme do tréninku a cílem je vše posunout na vyšší úroveň. Ale neboj, jsem tu od toho, abych ti pomohl."
Trénink na venkovním hřišti tzv. workout. Cvičení s odporovými gumami s osobním trenérem.
"Pokud bude venku pěkně a budeš mít odvahu to zkusit, provedu tě tréninkem venku. Samozřejmě použijeme odporové gumy a další pomůcky. Trénink lze vždy přizpůsobit tak abychom si to užili a né se sedřeli."