Vencatrener – Biohacker

Vencatrener.cz Osobní trenér, biohacker

O mně

KAŽDÝM DNEM O 1% LEPŠÍM

+400 lidem se líbí Vencatrener - Biohacker
5.0 hodnocení na Google

Představte si, že každý den uděláte jen o 1% více pro zlepšení sebe sama. Zlepšíte se ve sportu, zbavíte se zlozvyků, naučíte se něco nového. Malé krůčky se časem sčítají a za rok, za dva, za pět let se z vás může stát úplně jiný člověk. Zlepšíte se o 100%, o 200%, o 300%... Možnosti jsou nekonečné. Tak na co ještě čekáte? Začněte hned teď!

Trénink na kladkách ve fitness s osobním trenérem.
"Když se vám v životě stane koníček prací máte vyhráno." - "Nastavit trénink, nastavit pravidla pro stravování, nastavit ranní rutinu a večerní rutinu, zlepšit regeneraci. Vše aplikuji na sobě a baví mě to, potom je to už jen krůček k tomu to aplikovat na klientech."
Běžci na trati, silnici. Běh ve dvojici.
"Důležitá je diverzifikace, nemít jen jeden sport a do něj vkládat všechno úsilí. Lepší je mít širokou škálu zájmu, je to lepší jak pro váš pohybový aparát, tak i pro váš mozek. A samozřejmě psychiku - když se něco pokazí můžete dělat další věci."
Zdraví není jen o cvičení, ale také o stravě a relaxaci. Proto nabízím komplexní služby zahrnující osobní trénink, výživové poradenství a vše kolem zdravého životního stylu. Mou filozofií je "bavit se životem" a žít naplno s minimem a radostí. Vnímám se jako kouč zdraví, který pomáhá klientům dosáhnout jejich cílů v oblasti vitality a pohody. Mým cílem je, aby se klienti naučili žít zdravě a šťastně.
Václav Archleb
Vencatrener
Zdravá strava základ zdraví, síly, regenerace. Zelenina, vajíčka, coffee, juice, vitamíny, minerály.
"Strava věčné to téma." "Já jím přes léto jednou až dvakrát denně a v zimě až třikrát. Někomu se to může zdát málo, ale vždy záleží i na dalších faktorech vašeho chování. A navíc vám řeknu jeden malé tajemství BULLETPROOF COFFEE více už neprozradím."
Otužování, ledová terapie. Venkovní ledové prostředí. Zamrzlí rybník.
Ledová voda - moje srdcovka. "Neznám účinnější bio hack než pobyt pod ledem. Za 30 sekund máte vystřelené hormony na max a toho dopaminu a endorfinu. To musíte zkusit - to nejde popsat."

kdo jsem

Narodil jsem se 9. listopadu 1975 v Mělníku. To je tam co se stéká Vltava a Labe. Ale v Hodoníně žiji skoro od narození a taky si připadám, jak rozený hodoňák. Jako kluk jsem hrával fotbal v létě a hokej v zimě. Po škole jsem se začal věnovat bojovým sportům a doplňkově posilováni, protože jsem byl velmi chudý a slabý. Po základní vojenské službě mě chytla naplno posilovna. Ale nezajímám se jenom o posilování. Snažím se běhat (v rámci svých možností, ono to se 100 kg postavou moc lehce nejde), v létě zajdu na workoutové hřiště, ale také se věnuji (pokud zbude nějaký čas) józe a handbalancingu což je pro mě takový relax, v mých jinak nabitých dnech. Jelikož už nejsem nejmladší, pomalu se zaměřuji na cvičení, kde cílem není, co největší objem svalů, ale spíše zdravotní aspekty, jako je dlouhověkost, pružnost těla, pevnost kloubů a svalů.

papíry

Pro někoho jsou papíry důležité, no pro mě jsou papíry to poslední, co bych požadoval. Ale chápu, že každý jsme jiný a nemám s tím problém. Je spoustu lidí s papíry, a spousta lidí se často diví, že vůbec nějaké papíry daná osoba mohla dostat. Řeknu vám vtip: „Blondýnka narazí při parkování do auta, z auta vyletí řidič a křičí na blondýnku: „Dělala jste vůbec papíry, ženská?!?!“ Blondýnka odpoví: „No jasně a kolikrát.“ Takže ukážu vám tady dva nejdůležitější papíry, bez kterých by to nešlo. V roce 2004 jsem musel udělat papíry na instruktora fitcentra u PeadDR. Vladimíra Koloucha, Ph.D. v akreditovaném pracovišti ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, abych mohl být zapsán v živnostenském rejstříku IČ: 725 19 606. Činnost osobního trenéra je totiž vázaná činnost na papíry 🙂

Všimněte si, že mám ještě „živnosťák“ ve staré grafice, dnešní se už jenom tisknou jako běžný dokument. Jinak za posledních 30 let jsem stihnul ještě pár dalších papíru, ale o těch až osobně. Na jednu školu ale papíry nedostanete a to je „Škola života“.

Tmavá Art photo kombinace, svalovec a katana v moderním stylu.
"Moje forma za mlada. Ne že by to teď bylo špatné, ale člověk postupem času mění své priority a tím se mění vše a VŠE SE VŠÍM souvisí." Někdo je na ta čísla tak: 110kg se 6% tuku. Na přelomu milénia to byla docela dobrá forma. Dnes pokud nemáte vy proužkovaný zadek, tak to není forma.
Tmavá Art photo kombinace, svalovec a katana v moderním stylu.
Původně jsem ani fotky s mojí bývalou formou nechtěl ukázat, ale ať se pobavíme: "Když jsem měl své staré stránky kde jsem měl jen samé fotky v tomhle stylu, tak když mě potom lidé potkali na živo, ptaly se. A KDE MÁŠ TY SVALY? No až mě poznáte tak zjistíte, že síla může vypadat jinak."

jak to začalo

K myšlence podnikat, jako instruktor fitcentra, jsem se dostal na podnět okolí a návštěvníků fitcentra, kteří si stěžovali na nedostatečné a nekvalitní služby v této začínající oblasti poskytování služeb. Fitcentra navštěvuji a o tuto oblast se zajímám od roku 1991. Do fitcentra jsem začal chodit částečně ze zdravotních důvodů a postupem času se cvičení stalo mým koníčkem. Začal jsem vypomáhat jako trenér v přípravě na kulturistické soutěže vedené hodonínským DDM fitcentrem-M. V roce 2000 jsem nastudoval vše co se mi dostalo pod ruku o výživě a cvičení. Proto, když jsem si dělal zkoušky na instruktora fitcentra u PeadDR. Vladimíra Koloucha, Ph.D. v akreditovaném pracovišti ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, z důvodu nutnosti pro živnostenský úřad, byl jsem vyhodnocen jako nadprůměrně znalý v této oblasti a bylo mi doporučováno, abych v této činnosti začal určitě podnikat. Jelikož komunikovat s lidmi mě nikdy nečinilo potíže ba naopak, člověk se někdy u toho zasměje, něco se doví a ještě má možnost, aby mu práce, kterou dělá finančně ocenili, což mě utvrdilo k tomu, abych v této aktivitě začal podnikat.

Na farmářském trhu v Řecku, ty nej potraviny v BIO kvalitě.
"Cestování, to je snad nej aktivita každého, poznávaní nového prostředí, místních zvyků a hlavně jídla. Ale také turistika. Jak moře tak hory mají své."
Párový tanec, trénink v zrcadlovém sále. Lekce Bachata dance.
"Každý chlap by měl umět tančit - teda aspoň základy tance. A o ženské ani nemluvě. Kdysi jsem býval lektorem, takže si ještě něco pamatuji. Je to super, když si dokážete s partnerem zatančit. Takže pokud to ještě neovládáte, tak mohu jen doporučit."

moje další aktivity

Cestování: jak hory, tak moře --- Yoga: Dechová cvičení jak Pránájáma, tak i Butejko method a nesmí chybět Freediving a Meditace --- Hand balancing, Calisthenics --- Tanec: Bachata & Kizomba (kdysi jsem byl "Učitel tance" --- Knihy a Audioknihy ideálně při procházce: moje oblíbené žánry jsou Osobní rozvoj, zdraví a dlouhověkost, historie a životopisi --- Rychlopsaní na klávesnici, Kaligrafie, Doodle --- Papírové modely --- Webdesign: můžete posoudit na těchto stánkách 🙂 --- Bitcoin, Stocks